Language - Język:
Wersja Angielska
Wersja Polska
Wykaz Krajów NEW
Nasza lista 314 krajów
wg TCC 2001.

Zobacz>>
Radio on Line NEW

Gdańsk

Flash FM
Subskrypcja
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach wpisz swój adres e-mail.
Podziękowania 30-października-2002

Droga Rodzino Gawędy

W Naszym nieszczęściu, które Nas spotkało, liczy się każdy odruch serca, który pozwala Nam przetrwać. Szczególnie, że oprócz straty Syna spotkało nas upokorzenie ze strony urzędników tego Ogromnego Kraju. Dziękujemy Wam kochani za słowa i czyny, które pomogą Nam sprowadzić Kamila do Polski i wyjaśnić okoliczności i przyczyny tej tragedii.
Mariolu, Agnieszko, Andrzeju i Krzysztofie, niech Anioł Stróż chroni Wasze Dzieci.
Dziekujemy.

Bądzcie z nami
Elzbieta, Krzysztof, Albert i Kameo - www.kameo.w.pl

--KrisS.
Zapora Hoovera - K. Szybinski 30-października-2002

Kliknij !Gigantyczna budowla, zakwalifikowana do cudów świata w Newadzie, to nie Las Vegas, to zapora Hoovera. Położona na granicy stanów Newady i Arizony,
przytłacza swoją wielkoscią. Wybudowana w latach 1931-1936 do tej pory nie została pobita w swojej klasie.
A technika od tego czasu nieco sie zmieniła. Zbiornik wodny mający ponad 200 mil długości, pobiera wodę z nurtów rzeki Colorado. Nie można opisać przytłaczającej potęgi tej budowli, która budząc podziw, skłania
jednocześnie do reflesji. Kliknij na zdjęcie!

Zapraszam do galerii, Hoover Dam, a także polecam ciekawe strony www:

Niebawem zapraszamy na święta dyni w Los Angeles. Mamy też, w planie wyprawę
na narty do pewnego miasteczka w Kaliforni i na October Feste.

Bądżcie z nami na dobre i złe.

--KrisS.
Rancho Palos Verdes i Kamil Szybinski 26-października-2002

Kliknij !Rancho Palos Verdes, to cudownie położone miasteczko nad Pacyfikiem. To tu Kameo wykonał swoje ostatnie zdjęcia w tym życiu. Na południe od Los Angeles prowadzi tu highway 110. I własnie na jego końcu, leży na wzgórzach to miasteczko. Jest tu ogromny port kontenerowy i przepieknie położony Marymount College. W odległości 4.5 mili od niego górujacy nad oceanem Inspiration Point.

To ostatnia droga Kameo. Wkrótce napiszemy o nim więcej. W naszej galerii do zdjęć Kameo, dolaczyłem swoje. Pierwszy raz w życiu nie naciskalem migawki, jak zwykle z ogromną radością. Kliknij na zdjęcie!

Kamil zostawił Nam Swoją stronę: www.kameo.w.pl

Zapraszam, też do obejrzenia ciekawych stron www:

--KrisS.
Poziękowania 25-października-2002

Kliknij !Kochani!
Chciałem serdecznie podziękować, w imieniu Naszej Rodziny mieszkańcom Naszej społeczności, w Wesołej Zielonej, za pomoc i wsparcie, jakiego Nam udzielają. Szczególnie wzruszająca była postawa młodzieży, która spontanicznie zorganizowała i gromadnie uczestniczyła we mszy świętej, za Duszę Kamila w Naszym kościele w Zielonej, pod wezwaniem Brata Alberta.

Jesteśmy tez ogromnie wdzięczni za wspieranie Nas w działaniach, zmierzających do sprowadzeniu Kamila do Polski oraz pochowania Go na cmentarzu w Marysinie Wawerskim. Postawa Pani Teresy Bombik oraz Hanny Jakubczak pozwala Nam ciągle wierzyć, że otaczają Nas jeszcze ludzie, o ogromnej wrażliwości i otwartych sercach.
Bóg zapłać!

Elżbieta, Krzysztof i Albert Szybińscy.
Kamil - www.kameo.w.pl

--KrisS.
Krzysztof Szybinski San Diego jesienią 18-października-2002

Kliknij !Kochani
Wybraliśmy się z Elżbietą na krótki wyjazd do San Diego. Mkneliśmy autostradą nr. 405 na południe z Los Ageles.Tylko 6 pasów autostrady w jedną stronę i o dziwo na samochodach nie ma winiet. Najlepiej jechac na pasie car pool, ktorego mozna używać, jeżeli w samochodzie jedzie więcej niż jedna osoba. O dziwo, na tym pasie prawie pusto. Wszyscy jadą pozostałymi i to pojedyńczo.
Zwiedziliśmy w San Diego Stare Miasto i port wojenny z lotnikowcami. Postaramy sie napisać wkrótce coś więcej. A teraz zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij na zdjęcie!

W przygotowaniu mamy zdjecia z wizyt w domach gwiazd Holywood
i inne ciekawe z wytworni filmowych.

Zapraszamy znowu na Nasza strone regularnie co trzy dni. Zajrzyjcie do nas, naprawde warto.

--KrisS.
Lina Roudeva z Bialorusi 18-października-2002

Drodzy Rodzice (Matka, Ojciec, Brat i reszta Rodziny).

Spotkalam Waszego syna w 1-szym dniu college'u. Chcialabym Wam powiedziec, że Wy wychowaliście dobrego syna. Niezależnie co się stalo w Waszych relacjach, on powiedział mi, że on kochał Was bardzo mocno. Kiedy podzielił się ze mną swoją polska czekoladą, powiedział jak bardzo wiele zawdzieczał swojej Matce. Kiedy jeździliśmy moim samochodem wzduż wybrzeża plaży, on powiedział jak bardzo żaluje, że był tak bardzo wojowniczy w przeszłości i że dałby wszystko dla każdego w swojej rodzinie, aby żyć w zgodzie. On powiedział mi, jak bardzo teskni za swoimi przyjaciółmi w Polsce i jak on chciałby zostać niezależnym. Ja sama jestem z Bialorusi, z Pinska, i my mielśmy wiele wspólnego. Wasz sym nie był przeciętny, on
był specialny. Spotkałam wielu ludzi na świecie i mogę powiedzieć i porownać z dużą pwewnością: Wasz syn miał silną duszę, on kochał Was bardzo mocno. On byl dobym człowiekiem. I niezależnie co Amerykanie Wam powiedzą, on miał wiarę. To był wypadek. On zawsze bedzie z Wami.

--KrisS.
Wyprawa do Peru 16-października-2002

Kliknij !Napisala do nas Pani Majka Szura:

"Jestem pilotką wycieczek i przewodnikiem wybierającą się niebawem po raz czwarty do Peru. Obecnie nasza grupa liczy 10 osób, ale mamy jeszcze 4 wolne miejsca." Więcej...

Jak ktos z Was ma ochote za niewielkie pieniadze tam dotrzec jest proszony o kontakt

e-mail: m.szura@sigmatravel.pl
tel: (0) 504-240-550

Zapraszamy też do informacji o Peru oraz zdjęć znajdujących się w naszym serwisie.

--KrisS.
03-października-2002

Kochani
Staramy się jako Rodzice wiedzieć o ostatnich chwilach Kamila. Prosimy serdecznie o informacje o tym:

  • Kto podwiózł Kamila samochodem w dniu 17 września 2002 w godz 8.00 - 9.00 rano, na campus Marymount College, gdzie Kamil pobrał śniadanie i użył szkolnego komputera..
  • Kto podwiózl samochodem Kamila z campusu na plażę nad Pacyfikiem Inspiration Point w dniu 17 września w godz. 9.30 - 10.15 ze sniadaniem i plecakiem szkolnym.
  • Kto probowal telefonować do Ojca Kamila z domku studenckiego do Polski na nr. 011488317312 dwukrotnie o 12.02 i 12.09 17 września 2002.

Bóg zapłać Rodzice i Brat
kontakt z rodzicami: szybinski@post.pl lub albert@rubikon.pl

--KrisS.
_<< WIADOMOŚCI Z WRZEŚNIA