Language - Język:
Wersja Angielska
Wersja Polska
Wykaz Krajów NEW
Nasza lista 314 krajów
wg TCC 2001.

Zobacz>>
Radio on Line NEW

Gdańsk

Flash FM
Subskrypcja
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach wpisz swój adres e-mail.
Wilno w trzy dni 30-stycznia-2003

Kliknij !Wilno jest stolicą Litwy. To liczące 590 tyś. mieszkańców miasto znajduje się w południowo-wschodniej części kraju nad ujściem rzeki Wilejki do Wilii. W 1578 król Stefan Batory założył w Wilnie Wniwersytet Wileński, dzięki której miasto stało się ważnym ośrodkiem myśli naukowej, religijnej i politycznej. Po III rozbiorze Polski w 1795 zostało wcielone do Rosji.
Zapraszamy do relacji z pobytu Lidki i Krzysztofa w tym pięknym mieście, którą nadesłał nam nasz znajomy Maciek Witek. Zachęcamy też do zapoznania sie z materiałami o Litwie znajdującymi sie na naszej stronie.
Kliknij na zdjęcie!

Ciekawe linki:

--Rasta. (www.kamil.info)
Atykuł w Rzeczpospolitej 28-stycznia-2003

Kliknij !W dzisiejszym wydaniu gazety Rzeczpospolita pojawił się artykuł pt.: "Samobójstwo czy morderstwo", poruszający do dzisiaj niewyjaśnioną śmierć naszego przyjaciela Kamila Szybińskiego. W związku z tym, chcieliśmy podziękować całej redakcji gazety Rzeczpospolita oraz autorowi artykułu za zainteresowanie się tak ważną dla nas sprawą, jaką jest wyjaśnienie śmierci Kamila, który był współtwórcą Dookoła Świata.

Zobacz Cały artykuł!

 


Więcej informacji o Kamilu znajduje się pod adresem - www.kamil.info
Strona www gazety Rzeczpospolita: -
www.rzeczpospolita.pl

--KrisS i Rasta. (www.kamil.info)
Los Angeles Car Show cz. II 27-stycznia-2003

Kliknij !Ponieważ Nasz reportaż z wystawy samochodów w Los Angeles cieszył się znacznym zainteresowaniem, przedstawiamy dzisiaj drugą jego część. Sądze, że po jego obejrzeniu można mieć pogląd co do współczesnych trendów dotyczących nadwozi samochodowych. A może ktoś z Was posiada zdjęcia starych samochodów, które chętnie opublikujemy na naszej stronie.
Kliknij na zdjęcie!

Zapraszamy tez na strony www producentow samochodów:

--KrisS. (www.kamil.info)
Radio na pustyni 27-stycznia-2003

Dziś mieliśmy w planie zaprezentować nasze kolejne zdjęcia z salonu samochodowego w Los Angeles. W międzyczasie na drodze docierania do prawdy o zabójstwie Kamila pojawilo się Radio na pustyni z Arizony. Dziękując jego zespołowi za umożliwienie przedstawienia na antenie historii Kamila, zamieszczamy informacje o tej rozgłośni. Może uda się Wam ich posłuchać na internecie.


Celem radia na pustyni jest:

"Informowanie Polonii o tym co się dzieje w Phoenix i na świecie, ma służyc Polonii poprzez propagowanie polskości, popierania działalności społecznych, wspierania polskich biznesów. radio służy otwartym mikrofonem, za pośrednictwem którego można podzielić się uwagami, doświadczeniami a także złożyć życzenia swym bliskim."

Telefon bezpośrednio do radia: (602) 277-5369
Fax:( 602) 787-8229,
E-mail: JoeCudzich@msn.com "Wieczór z radiem"5130 E.
Michelle dr. Scottsdale AZ 85254.

--KrisS. (www.kamil.info)
Canyon Trading Post 24-stycznia-2003

Kliknij !Sięgnijmy znowu po GPS - 35 st 19,565 N i 112st 09,424.

Jest to położenie restauracji w środku pustyni. Prowadzi ją fascynujący Człowiek, Polak Mitch Sobczak. Można tu zjeść znakomite potrawy, kupić autentyczne indiańskie wyroby i co najważniejsze wysłuchać niesamowitych opowieści. Jest tu także chyba jeden z niewielu na pustyni, punktów naprawy komputerów.
Znajduje tu też kolejne potwierdzenie ze Winetou i Apacze to fikcja literacka niemieckiego pisarza Karola Maja. On nigdy nie był w Ameryce, a mimo to jego indiańskie opowieści i perypetie są do tej pory czytane na całym świecie. Mietek ma niesamowity dar opowiadania i to nie tylko o Ameryce.
Jest jedną nogą w Peru. Myśłę, że uda mi się namowić go na wywiad, który niezwłocznie opublikujemy na naszej stronie. Dlatego prosimy Was o nadesłanie pytań, które mu przekażemy.
Kliknij na zdjęcie!
Zapraszam do galerii przedstawiającej Canyon Trading Post oraz na stronę:

Z pozdrowieniami,

--KrisS. (www.kamil.info)
Spacer po San Pedro 22-stycznia-2003

Kliknij !Powiem szczerze, szalenie lubię piesze wycieczki. Od spacerów po górach, aż po pielgrzymki. Jednak jest teraz takie miejsce na Ziemi, gdzie boję sie tego robić. To przepiekne tereny Rancho Palos Verdes. To tu zamordowano mojego Syna Kamila i do tego do tej pory lokalna policja nie zrobila prawie nic by znaleźć morderców. Jesteśmy cierpliwi może ktoś ich do tego zmusi. W tym wspaniałym kraju w mojej opinii trudniej uniknąć zapłacenia mandatu za złe zaparkowanie, a łatwiej uniknąć odpowiedzialności za zamordowanie człowieka. Od czegoś to zależy. Jesteśmy cierpliwi i pokorni, wiemy że dojdziemy prawdy. Dlatego dziś zapraszamy na relaksujacy spacer po San Pedro. Jest to również urokliwe miasteczko, tuż obok Rancho palos Verdes. Kliknij na zdjęcie!

Zapraszamy też na ciekawe strony o tej miejscowości:

Bądźcie z Nami, warto i to ponad podziałami.
--KrisS. (www.kamil.info)
Rzeka Colorado 20-stycznia-2003

Kliknij !Rzeka Colorado ciągnie się przez wiele stanów USA. Pozyskaliśmy zdjęcia z jej odcinka w Arizonie. Cudowne dzikie plenery. Nie czuje się tu, ze to już dwudziesty pierwszy wiek. Jak cudownie byłoby popłynąć stąd i dotrzeć aż do Kanionu
Colorado. Może kiedyś.
A może ktoś z Was był w tych okolicach i podzieli się z nami Swoimi wrażeniami. Zapraszam do galerii Rzeka Colorado.
Kliknij na zdjęcie!

Polecamy jednoczesnie ciekawe strony www o tej rzece:

--KrisS. (www.kamil.info)
Kamil zwiedza podwodny świat 17-stycznia-2003

Kliknij !Kochani Internauci!
Dzieki uprzejmości Przyjaciół, Kamil "znalazl się" na Hawajach. Spełniło się jedno z kolejnych marzeń. Jeden z przyjaciół nurkował z aparatem, w wodach Pacyfiku. niestety tylko z fotografią Kamila. Cudowny podwodny świat, dostępny dla każdego zdrowego człowieka. Opłata dość wysoka, 100 USD za dwa 40 minutowe spacery
w głębinach, ale z instruktorem. W naszej galerii przestawiamy, zdjęcia z przygotowań i samej
wyprawy w gląb Pacyfiku na Hawajach.
Polecamy tez interesujace strony internetowe z tym związane. A może ktoś z Was ma doświadczenia w tym zakresie i podzieli się nimi z nami. Kliknij na zdjęcie!

Zapraszamy tez na ciekawe strony www:

--KrisS. (www.kamil.info)
Słone Jezioro 15-stycznia-2003

Kliknij !Ogromne jezioro w pobliżu Salt Lake City. Częściowo wyschnięte. Znane w Polsce z tego, że ustanawiane są tu rekordy świata w szybkości
samochodów. Oczywiście dzieje się to na wyschniętej części tego jeziora. Jego dno prawie skamieniałe z zawartością soli stanowi wspaniałe podłoże dla kół samochodowych. Tu też znajduje się ogromny park gdzie można spotkać bizony. Naprawdę warto! Tych przeżyć
nie da się dokładnie opisać. Kliknij na zdjęcie!

Zapraszamy tez na ciekawe strony www:

 

--KrisS. (www.kamil.info)
Los Angeles Car Show 13-stycznia-2003

Kliknij !

Corocznie w Los Angeles na początku roku odbywa się wielka wystawa samochodów. Nie jest ona na miarę Detroit, ale też przytłacza rozmachem. Dziś w naszej galerii trochę zdjęc z tej wystawy. Pełny reportaż przygotowujemy dla Was na przyszły tydzień! Kliknij na zdjęcie!

 

--KrisS. (www.kamil.info)
Mormoni w Sait Lake City 4-stycznia-2003

Kliknij !Mormoni to teraz bardzo silna grupa religijna ze Stanów Zjednoczonych.

Słyneli kiedyś z możliwości posiadania wielu żon. Ich wspaniała, główna siedziba znajduje się w Salt Lake City w stanie Utach. Sż bardzo dobrze zorganizowani
i bardzo dbaja o młodzież. W naszej galerii reportaż, ze śwątecznego Salt Lake City
! Kliknij na zdjęcie!

Zapraszam tez do obejrzenia ciekawych stron www o Salt Like City:

 

--KrisS. (www.kamil.info)
Mormoni w Sait Lake City 4-stycznia-2003

Kliknij !Mormoni to teraz bardzo silna grupa religijna ze Stanów Zjednoczonych.

Słyneli kiedyś z możliwości posiadania wielu żon. Ich wspaniała, główna siedziba znajduje się w Salt Lake City w stanie Utach. Sż bardzo dobrze zorganizowani
i bardzo dbaja o młodzież. W naszej galerii reportaż, ze śwątecznego Salt Lake City
! Kliknij na zdjęcie!

Zapraszam tez do obejrzenia ciekawych stron www o Salt Like City:

 

--KrisS. (www.kamil.info)
Powitanie Roku 2003 2-stycznia-2003

Kliknij !Dzięki uprzejmości Pani Konsul Bożeny Jarnot i Wojtka Jarnot, Kamil wziął udział w spotkaniu z muzykami z Samoa i to na Hawajach. Sam wódz Sielu Awea częstował Kamila rytulnym polinezyjskim napojem kava kava.
W naszej galerii zdjęcia z tego spotkania oraz zdjęcia z Centrum Polinezji.
Życzymy wszystkim szczęścia w tym Nowym 2003 Roku.
Kliknij na zdjęcie!

--KrisS. (www.kamil.info)
Kasyna Las Vegas 1-stycznia-2003

Kliknij !To słynne miasto hazardu założone przez gangsterów, którzy wyemigrowali z Chicago.
Położone 3 godziny drogi od Los Angeles przyciaga tanimi cenami hoteli i resturacji.
I tak turysta dopłaci, tyle tylko, że w kasynie.
Marzenie milionów ludzi to tu przyjechać i wygrać miliony dolarow. Jest to mało prawdopodobne ale można spróbować.Trzeba jednak pamietac, że
fortuna kołem sie toczy. Zapraszamy do noworocznej galerii z Las Vegas. Kliknij na zdjęcie!

Zajrzyjcie na ciekawe strony www o tym mieście:

Ps. Udalo sie przegrac tylko 8 dolarow.
Z pozdrowieniami
.

--KrisS. (www.kamil.info)
_<< WIADOMOŚCI Z GRUDNIA